Maglownice Warszawa Białołęka

Naprawa i regeneracja maglownic Warszawa Białołęka. Czy podczas kręcenia kołem kierowniczym wyczuwasz większy luz? A może podczas jazdy słyszysz niepokojące hałasy? Jedną z przyczyn jego powstawania może być zużyta maglownica. Jeśli chcesz ją szybko naprawić, skorzystaj z oferty naszej firmy.  Naprawiamy, regenerujemy, sprzedajemy i serwisujemy maglownice Warszawa Białołęka.

Po czym poznać, że maglownice Warszawa Białołęka się zużywają?

Maglownica jest zębatkową przekładnią kierowniczą, odpowiada za przeniesienie ruchu z kierownicy na drążki kierownicze. Czasami kiedy maglownica zużywa się warto ją naprawić. Powinna wytrzymać około 10 lat lub 200 000 kilometrów przebiegu. Po czym rozpoznasz, że ta część zużyła się? Do objawów, na które warto zwrócić uwagę należą:

  • Stuki przy skręcaniu lub nieraz jazdy prosto
  • Luzy w układzie kierowniczym
  • „Pocenie się przekładni”, które objawia się jako przeciekanie płynu wspomagania
  • Drgania rozchodzące się po całym układzie i wyczuwalne na kole kierownicy
  • Problemy z obracaniem koła kierownicy

Dlaczego warto poddać maglownice Warszawa Białołęka do regeneracji?

Maglownica jest dość drogą częścią samochodu. Jeśli nie jest za bardzo uszkodzona warto oddać ją do regeneracji z dwóch powodów. Po pierwsze możesz zaoszczędzić pieniądze. Po drugie jest to rozwiązanie ekologiczne, dlatego że nie musi być produkowana kolejna część. Dodatkowym plusem jest także to, wystawiamy gwarancję na zregenerowaną maglownicę. Jak przebiega naprawa maglownicy Warszawa Białołęka? Kompleksowa regeneracja obejmuje: wymianę uszczelek, drążków kierowniczych oraz końcówek drążków oraz skasowanie luzów. Oprócz tego poddana jest czyszczeniu, przeszlifowane są listwy oraz montowane nowe tuleje. Naprawa maglownicy może trwać od 2 do 3 dni.

Prawidłowe wykonanie regeneracji maglownicy wymaga skorzystania z wiedzy i doświadczenia. Dlatego, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie podczas jazdy samochodem, skorzystaj z naszej oferty. W naszym zespole zatrudniamy tylko doświadczonych mechaników. Zapraszamy do współpracy.