O nas - APM-AUTO Adam Pakuła - Firma z Michałowic

Kontakt z firmą APM-AUTO - Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług APM-AUTO – Twojego zaufanego partnera w dziedzinie regeneracji, skupu, naprawy, i sprzedaży maglownic, przekładni kierowniczych oraz turbosprężarek. Jesteśmy dostępni dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Warszawy, Michałowic i okolic.

Nasz doświadczony zespół specjalistów jest gotów sprostać wszelkim potrzebom związanym z układem kierowniczym i turbosprężarkami. Bez względu na to, czy potrzebujesz profesjonalnej regeneracji, czy może zależy Ci na skupie lub sprzedaży, APM-AUTO to miejsce, gdzie znajdziesz kompleksowe rozwiązania.

Kontakt z firmą APM-AUTO Michałowice (k/ Warszawy)

APM ADAM PAKUŁA
ul. Tadeusza Kościuszki 25
05-816 Michałowice
NIP: 5342026407

tel.: (+48) 530 530 580
tel.: (+48) 603 299 999
e-mail: apm-auto@o2.pl

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Skupiając się na obszarze Warszawy, Michałowic i okolic, mamy przyjemność obsługiwać lokalną społeczność, zapewniając wysoką jakość usług i pełen profesjonalizm. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania i zapewnią wsparcie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy tu, by sprawić, że Twój układ kierowniczy i turbosprężarki działają jak nowe!

Obsługujemy następujące marki samochodów w zakresie regeneracji, skupu, naprawy i sprzedaży maglownic/przekładni kierowniczych oraz turbosprężarek: Alfa Romeo, Volvo, Suzuki, Seat, Renault, Peugeot, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, Ford, Fiat, Dacia, Citroen, Mercedes-Benz, Toyota, Opel, Skoda, Volkswagen, Chevrolet, BMW, Audi.