Regeneracja pomp wspomagania Warszawa

Profesjonalna regeneracja pomp wspomagania Warszawa

Pompa wspomagania kierownicy jest sercem hydraulicznego układu wspomagania kierownicy samochodu. Jest napędzana przez pasek napędowy silnika i przekształca ruch obrotowy w przepływ płynu pod wysokim ciśnieniem, niezbędny do ułatwienia sterowania. Pompa wspomagania kierownicy nie jest częścią zużywalną. Wręcz przeciwnie, jest to wysokiej jakości, precyzyjna jednostka, którą w wielu przypadkach można zregenerować lub serwisować zamiast wymieniać. Na żywotność pompy wspomagania kierownicy duży wpływ ma jakość i stan używanego płynu. Opóźniona wymiana płynu w układzie wspomagania kierownicy może powodować hałas podczas pracy i ostatecznie doprowadzić do przedwczesnej awarii pompy. W takim przypadku wymiana płynu i wyczyszczenie układu może wystarczyć do przywrócenia prawidłowego działania.

Objawy uszkodzonej pompy wspomagania

Uszkodzona pompa może sprawić, że będziesz miał trudności z kręceniem kierownicą przy niskich prędkościach. W najgorszych przypadkach skręcanie może być w ogóle niemożliwe. Najbardziej oczywistą oznaką awarii pompy wspomagania układu kierowniczego są trudności w skręcaniu kołem, szczególnie przy niższych prędkościach, gdy przy małych zakrętach wymagany jest większy nacisk układu kierowniczego. Kierownica może również wydawać się „karbowana” lub zaczepiać się o coś, gdy ją obracasz, mimo że nie ma na drodze żadnych przeszkód. Innym częstym objawem problemu z pompą wspomagania kierownicy jest "jęk" podczas obracania koła.

Regeneracja pomp wspomagania - Warszawa

Nasi pracownicy to inżynierowie motoryzacyjni z dużym doświadczeniem, którzy są w stanie zregenerować każdy rodzaj pompy lub przekładni kierowniczej. Technicy przestrzegają ścisłych wytycznych podczas przebudowy produktów, aby zapewnić ich bezpieczeństwo i niezawodność. Używamy pionierskiego sprzętu do przeprowadzenia każdego etapu procesu odbudowy, od demontażu pompy, przez czyszczenie, po malowanie i testowanie. Dzięki temu nasze zregenerowane pompy i silniki są nie do odróżnienia od nowych. Oferujemy również 12-miesięczną gwarancję na każdą zregenerowaną pompę lub silnik, którą dostarczamy – coś, czego raczej nie znajdziesz nigdzie indziej.

Obsługujemy wszystkie popularne marki

KONTAKT

AP-AUTO - Maglownice Warszawa, regeneracja przekładni kierowniczych Michałowice
ul. Kościuszki 25
05-816 Michałowice (k/ Warszawy)

tel.: (+48) 530 530 580
tel.: (+48) 603 299 999
e-mail: apm-auto@o2.pl

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.